INTUICYJNA OBSŁUGA

Latarki Led Lenser Fast Action SwitchFast Action Switch

System pozwalający na intuicyjną obsługę oraz błyskawiczne przełączanie funkcji świecenia. Fast Action Switch to również praktyczne rozwiązanie, które jednym obrotem aktywuje blokadę włączenia.


Latarki Led Lenser technologia Dynamic SwitchDynamic Switch

System umożliwiający jednoczesne przełączanie trybu światła (np. na mogoczący) oraz regulowanie jasności. Wszystko to można wykonać błyskawicznie jedną ręką.


Latarki Led Lenser 16:9 Bright Wide Beam16:9 Bright&Wide Beam

Szeroki format światła uwzględnia fakt, że człowiek kieruje spojrzenie raczej w płaszczyźnie poziomej niż pionowej, a pole widzenia wynosi w poziomie około 190 stopni, a pionie tylko 150 stopni. Dzięki owalnemu kształtowi latarki i reflektorowi Wide Beam, system zwiększa bezpieczeństwo i sprawia że osoba trzymająca latarkę jest widoczna z każdej strony.


Latarka Led Lenser M17R 8317R przełącznik Fast Action SwitchFast Lock

Blokada skupienia wiązki światła zapobiega niezamierzonej zmianie jego ustawienia. Wybrane ustawienie ogniskowania można zablokować i szybko zwolnić poprzez lekki obrót głowicy latarki w prawo lub w lewo.


Latarki Led Lenser Turning FocusMultifunctional Switch

System błyskawicznej i wygodnej zmiany natężenia światła. Za pomocą poręcznej głowicy możemy przełączyć tryb z okrągłego światła bliskiego do ostrej wiązki światła długiego.