TYP ŁADOWANIA AKUMULATORÓW

Latarki Led Lenser Floating Charge SystemFloating Charge System

Floating Charge System to całkowicie nowa koncepcja. Dzięki magnetycznej ładowarce latarka „unosi się” w uchwycie. Styk magnetyczny sprawia, że sam proces ładowania jest niezwykle wygodny, a latarka może zostać podczas ładowania wyjęta za pomocą jednej ręki.

Nie ma konieczności wyciągania akumulatorów w celu ich naładowania w osobnej ładowarce.

Dzięki odpornym na zużycie magnetycznym zestykom, niesolidne i delikatne wtyczki do ładowania należą już do przeszłości. Nowa koncepcja ładowania to również wiele możliwości podłączenia np. dzięki adapterowi USB lub adapterowi samochodowemu.


Latarka Led Lenser Floating Charge System Pro ładowanie w samochodzieFloating Charge System Pro

Trwały uchwyt z solidnymi stykami pozwala na praktyczne oraz bardzo wygodne ładowanie latarki, bez narażania jej na uszkodzenia. Właściwe zabezpieczenie transportowe umożliwia zastosowanie technologi w pojazdach.


Latarki Led Lenser 360 Power Indicator360° Power Indicator

Dziesięciostopniowy wyświetlacz z dwiema funkcjami uruchamiany wbudowanym w niezużywalny czujnik magnetyczny. Technologia przekazuje następujące informacje.

  1. Stan akumulatora - w stanie wyłączonym liczba niebieskich diod LED wskazuje stan naładowania akumulatora w procentach.Pozostały
  2. czas pracy - w stanie włączonym liczba świecących diod LED wskazuje pozostały czas świecenia w aktualnym trybie pracy.

Latarka Led Lenser Floating Charge System Pro ładowanie w samochodzieSafety Ytrion Cell

Tę technologię akumulatorową można znaleźć przeważnie w pojazdach elektrycznych. Jednak jest ona idealna również dla Ledlenser. Ogniwo Safety Ytrion Cell jest znacznie lżejsze od akumulatora niklowo-metalowo-wodorkowego i ładuje się do pięciu razy szybciej od litowo-jonowego. Równocześnie oferuje ponad 3 000 cykli ładowania przy prawie zerowej utracie pojemności dzięki „Memory Effekt“.